MIUI 9 Global Beta ROM 8.1.4 Çıktı

MIUI 9 Global Beta ROM 8.1.4 Çıktı

Xiaomi ve MIUI kullanıcılarının büyük bir merakla beklediği Global Beta yeni sürümü ile beraber nihayet piyasaya çıktı. MIUI 9 Global Beta ROM 8.1.4 sürümü, şimdiden teknoloji meraklılarının ilgisini çekmiş durumda. Çinli üretici Xiaomi’nin üzerine düşerek geliştirmiş olduğu işletim sistemi, son güncellemelerle beraber, rakiplerinden oldukça büyük bir ilerleme kaydetti. Global Beta ROM 8.1.4 sürümü, daha önce içinde sağlamadığı birçok avantajı, şimdi kullanıcılarına sağlıyor.

Yeni Sürümde Neler Var?

REDMİ sürümüne göre farklı linkler aracılığı ile indirebileceğiniz bu sürümler, bilgisayarınızın hızlanmasına bir yarar sağladığı gibi, 17 Kasım 2017 tarihindeki son güncellemesi ile de artık birçok beta düzeninde kullanım engellenmiştir.

Yeni sürümde, pek çok değişiklik yapılması teknoloji sevelerin ve rakip üreticilerin gözünden kaçmadı. Bu güncelleme ile beraber, Xiaomi, teknoloji dünyasında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 17 Kasım tarihli güncellemesinin hemen ardından yapmış olduğu yeni güncellemeler ile beraber, Xiaomi’nin işletim sistemi üzerine son derece düştüğünü görmek de mümkün.

Yeni Sürümde Birçok Yenilik Mevcut

Yeni sürümün en ilgi çeken özelliklerinden bir tanesi de, ana ekran için oluşturulmuş bir kısayol bulunması. Daha önceki sürümlerde böyle bir kısayol bulunmuyordu. Tarayıcıda da çok fazla değişiklik yapılmakla beraber, kullanıcıların bildirim ekranına da erişmeleri kolaylaşacak. Beraberindeki birçok güncelleme ile beraber, Xiaomi’nin favori ürünlerinden birini kullanma şansı bulabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir