Mi Drop Nedir?

Mi Drop Nedir?

Son dönemin mükemmel özellikleri ile bir yıldız gibi parlayan telefonu olan Xiaomi’nin bu kadar parlamasını sağlayan en önemli ve en kullanışlı özelliklerinden biridir.Mİ Drop Xiaomi kullanıcılarına tanınmış olan bir ayrıcalık olduğunu  internet  sorunu çözerek Xiaomi kullanıcılarını kanıtlamıştır. Xiaomi, kullanıcılarının  kendi aralarında aralarında ücretsiz veri kullanımı sağlayan son derece gelişmiş bir uygulamadır.Mi Drop Xiaomi’nin diğer Android telefonlardan ayıran  bir telefon olduğunu gözler önüne sermektedir.Mi Drop sayesinde Xiaomi’nin hızını test etmek mümkündür.Hızlı veri gönderimi sayesinde saniyenin önemli olduğu zamanda sizlere zamandan tasarruf ettirmektedir.Bu kadar mükemmel özelliğin yanında Xiaomi kendini geliştirmek için hala çalışmalar yapmaktadır.Son geliştirmeye başladığını özellikleri de Mi Drop uygulamasının yanında diğer Android telefonlar arasında hızlı ücretsiz internetsiz  veri gönderimi sağlamak da mümkün olacaktır.Geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu MIUI 9 Android gelecek olan bu yazılım sayesinde ise diğer Android cihazlar için de indirilebilir hale gelmiştir.Şimdilik ise Xiaomi kullanıcıları Mi Store mağazası üzerinden veya “apk” dosyasıyla indirilebilir haldedir.

Mi Drop Dosya Gönderimi

Xiaomi kullanıcılarına özel bir uygulama olan Mi Drop dosya gönderimi internetsiz ücretsiz ve son derece hızlı bir veri gönderme uygulamasıdır. Xiaomi  kullanıcılarında bulunan Mi Store mağazası üzerinden veya “apk” dosyası ile indirebilir ve bu mükemmel özelliği kullanabilirsiniz. Şimdilik sadece Xiaomi kullanıcılarının kullandıkları bir özelliktir.Ama ilerleyen zamanda diğer Android telefonlar ile hızlı ,ücretsiz,internetsiz veri kullanımı sağlayacaksınız.

Mi Drop Dosya Alımı

Xiaomi’nin son zamanlarda adından sürekli bahsettirdiği ve listelerin başında yer aldığı bir gerçek.Böyle mükemmel telefonun kendinden bahsettirmesi kullanışlı özellikleri ve kalitesidir.Sizlere son derece kullanışlı özelliklerinden biri olan Mi Drop.İnternet paketiniz olmasa bile sizleri mağdur etmeyecek veri gönderimi sağlamanızı hızlı sağlama imkanı sunmaktadır. Mi Drop böyle kolay veri ulaşımı imkanı sunmanın yolunu aramış ve başarmıştır.Herkesinde bildiği gibi veri göndermenin kolay olduğu bir yol olan Mi Drop dosya alımı konusunda son derece kullanışlıdır. Xiaomi kullanıcısının sizi Mi Drop özelliğini açarak Xioami cihanızı seçip dosya göndere basarak size ulaştıracak sizde almış olduğunuz dosyanın üstüne basarak gelen veriyi son derece kolay bir yol ile telefonunuza kayıt etmiş olacaksınız.Hem zamandan hemde internetten  tasarruf etmek istiyorsanız sizlerde Xiaomi cihazı alarak böyle mükemmel özellikleri bulunan bu telefonla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir