Xiaomi Arabalar İçin Akıllı Dikiz Aynası

Xiaomi Arabalar İçin Akıllı Dikiz Aynası

Çin’in favori markalarından birisi olan Xiaomi’nin üretmiş olduğu akıllı dikiz aynaları, otomobillerde yenilik sevenler için oldukça ideal! Gümüş yapıya sahip olan aynanın optik geçirgenliğinin olması, kaliteli ürün kullanmak isteyen kişilerin kullandıkları ürünlerden bir tanesi olabilir. Xiaomi arabalar için akıllı dikiz aynası 2017 yılının başlarında çok cüzi bir ücretle piyasaya sürülmüş. Üreticinin geliştirmek üzere halen üzerinde çalıştığı dikiz aynası, daha önce dikiz aynalarında görmediğiniz pek çok detaya da sahip.

USB Girişi Şaşırtıyor!

Evet, yanlış duymadınız. Xiaomi marka akıllı dikiz aynasının en beğenilen özelliklerinden bir tanesi de, aygıtın USB girişinin bulunması. Bu sayede otomobilinizde veri girişi ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntılar minimuma düşebilir.

Dikiz aynası ile ilgili bilmeniz gereken diğer bir detay da, bu aynanın kamera olarak da kullanılabiliyor olması. Geliştirilmesi ile oldukça büyük bir ses getiren kameralı dikiz aynası, teknoloji dünyasının da son derece ilgisini çekiyor.

ADAS Destek

Xiaomi Smart Dikiz Aynası, sürücüleri yol üzerindeki tehlikeli durumlara karşı uyaran bir alt yapı geliştirmiş. Sürücü destek sistemi adı verilen bu sistem sayesinde, yol üzerinde fark etmediğiniz çeşitli engellere karşı uyarı alacaksınız. Bu sayede, aracınıza vereceğiniz hasar minimum düzeye inebilecek. Siz de Xiaomi akıllı dikiz aynasını kullanabilir, diğer dikiz aynalarından farkını bizzat kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir