Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Detaylı İnceleme

Teknoloji pazarında kaliteli ürünleri ile ön olana çıkan Xiaomi, akıllı bileklik arayışında olan kişiler için çok özel bir ürünü piyasaya sürmüştür. Xiaomi Mi Band 2 ismi verilen akıllı bileklik,  kullanıcısının fiziksel aktivitelerini takip etmesi konusunda birçok özelliğe sahiptir. Fit kalmak isteyen ve bunun için sportif faaliyetlere yönelen kişilerin tercih edebileceği bu üründe, aynı zamanda ek uygulamaların eklenebiliyor olması, cihazda saat ve kronometre özelliğinin olması da tercih edilebilirliğini arttır

Xiaomi Mi Band 2

maktadır.

akıllı bileklik hakkında öne çıkan diğer özellikler ise şu şekilde.

  1. Tasarımın spor saat kayışına benzeyen parçalar kullanıldığından dolayı günlük kullanıma uygundur.
  2. Farklı renk seçenekleri ile birlikte kıyafetlerde kombin yapılabilecektir.
  3. Spor aktiviteleri sırasında vücudunuzun tepkilerinin ölçülebilmesi için nabız ölçer özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, spor öncesi, spor sırasında ve spor sonrasında kalp atışlarınızı takip edebileceksiniz.
  4. Uyku kalitenizi ve ne kadar verimli bir uyku geçirdiğinizi anlayabilmeniz için uyku düzenleyici özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde saat kolunuzda iken uyku düzeniniz sürekli olarak takip edilecek.
  5. Gün içerisinde ne kadar yürüdüğünüzü ölçebilmeniz için adım sayar özelliğ bulunmaktadır.
  6. Akıllı saati cep telefonunuz ile ilişkilendirebilir ve mobil uygulamalardan gelen bildirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Gün içerisinde birçok aktivitenizi takip edebilmenizi sağlayan, bunun yanın da cep telefonunuz ile ilişkilendirilebilen akıllı bileklik, farklı renk seçenekleri ile de sizlere sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir