Yeelight Voice Assistant Speaker Nedir?

Yeelight Voice Assistant Speaker Nedir?

Xiaomi’nin piyasaya sürmüş olduğu favori ürünlerinden birisi olan Yeelight Voice Assistant Speaker, inceleme yapan pek çok kişinin favorisi haline geldi. Yeni yılın başında 199 Yuan’dan satışa sunulan ürün, beraberinde birçok yeniliği de getiriyor. Alışılmışın dışında tasarımı ile sıradan mikrofonların size veremeyeceği hissiyatı veren Yeelight mikrofon, Beamforming teknolojisine de sahip olması ile ön plana çıkıyor.

Eşsiz ve Şık Tasarım

Eşsiz tasarıma sahip olan Yeelight Akıllı Mikrofon, mavi LED ışıklara sahip olması ile de piyasada yer alan pek çok mikrofon modelinden ayrılıyor. Xiaomi, üretmiş olduğu yeni mikrofon ile piyasada ön plana çıkmayı amaçlamış. Kulaklık çift yönlü banda sahip olması yönüyle de son derece gelişmiş bir yapıya sahip.

31 Aralık’ta Piyasada

Xiaomi, geliştirip lansmanını yaptığı yeni mikrofonunu, 31 Ocak tarihinde online satış sitesine koymayı planlıyor. Satışlara henüz başlanmamasına rağmen büyük ilgi gören mikrofon, çok fazla satış alacağa benziyor.

4 ila 5 GHz Wifi bağlantısına da sahip olan mikrofon Xiaomi’nin teknolojik alanda sağlamak istediği her türlü detayı yansıtıyor. Yeelight markalı mikrofonun dolar bazında piyasadaki muadilleri ile kıyaslandığında orta segmentte olacağı, fiyatlarının 25 ila 30 dolar arasında seyredeceği tahmin ediliyor.

Xiaomi’nin akıllı mikrofon üretimi ile beraber, teknoloji dünyası liderleri arasında kıyasıya bir rekabet başlayacak. Önümüzdeki günlerde neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir